| Wehrmacht a întrebat:

De ce vor unii armura ciobita in metin2? Adica de aia care a esuat piatra cand ai incercat sa o bagi in ea. ce se poate face cu ea daca are bucata de piatra fara efect? Si cum sa fac sa nu esueze FMS ca vreau sa il fac de la +4 la +6

1 răspuns:
| danutz95 a răspuns:

Pai in primul rand: - nu e bun itemul cu cioburi mai ales daca e +9
doilea randsicknu se poate a se face sa nu esueze un item dar poti incerca la fierar special acolo ai mai multe sanse de reusita bafta DAR LASATE DE METIN E UN DROG