| Chitaila a întrebat:

De ceva timp cau un server super bun de metin2 dar nu am gasit nimica.
As vrea sa imi sugerati voi cateva(dar sa nu fie prin autopatcher ca nu imi merge).

DAu funda pentru cel mai bun!

2 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Sal stiu eu cateva metin2 fainute metin2 vmaos il gasesti in top 100 e pe locul 5 metin2 lunaris tot in top 100 loc 3 metin2 valmondial si si steel daca nu iti plac astea uita site (http://www.e-joc.info/category/metin-2/) aici gasesti multe si daca e id meu de mes e alin_micut stiu un hack moober +fish boot il dau la schimb pe itm volans(server 12)

| Kimmiii a răspuns:

Eu ma joc metin2 black edition. Cresti bine, bani super. Nu este prea usor! www.metin2bm.ro intri acolo si vezi unde scrie Magic