| Bogdan549 a întrebat:

De curand am achizitionat o placa de baza GIGABYTE B85M-D3V si am probleme cu versiunea forge 1.6.x si 1.7.2 de minecraft adica nu mi se mai deschide jocul. Am incercat si pe windows 7 si 8.1 si 10 dar acelasi rezultat.

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Placa de baza nu are niciun fel de legatura cu minecraft-ul. Poate sa fie din cauza procesorului, ram-ului. Poate ai versiuni necompatibile.

| Bogdan549 explică (pentru CrappinMorth):

Si cum imi dau seama daca e din acele lucruri ca de instalad drivere sau versiuni necompatibile lor nu e problema. Daca vrei sa ma ajuti mai amanuntit cauta-ma pe skype: bobo.gamer57.