| Albert9928 a întrebat:

De curand am hotarat sa deschid un server de Metin2 si am nevoie urgent de un staff.Cine are experienta ca GameMater, rezolvare buguri sau chesti de genu.Astept sa ma contactati la id de mess: bemgaz@yahoo.com si vreau sa stiu daca aveti un link de item proto in romana sau armuri, arme 2012-2013

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca esti dispus contra cost, nu pentru posturi in echipa, lasa mesaj pe privat.

| Albert9928 explică (pentru CM7YRE):

Dami id tau sa vbim mai multe

| Albert9928 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc dar deocamdata nu fac profit ca sa te pot plati la incepu am nevoie de staff, care sa ma ajute cu informatii arme si armuri 2012-2013 si mape noi de crescut pana la level 250