| Alin015 a întrebat:

De la ce magazin as putea sa cumpar un volan Logitech g25? Sau chiar second hand dar sa fie prin curier si sa il aduca in toata tara.

8 răspunsuri:
| djundertaker555 a răspuns:

Potii sa il cumperi online de pe Okazzi de ex sau de pe net oricum il gasesti sigur happy

| m3rynu a răspuns:

Cumpar Logitech g25 400 lei contact id: bad.boy0921@yahoo.com ( Intre timp pretul unui Logitech g27 a devenit 960 lei in magazine cu garantie si rate fara dobanda )

| edduard716 a răspuns:

Am eu un Logitech g25, sunt din Bucuresti. 700 ron. add edduard_love716, pentru mai multe detalii happy

| Ford1667 a răspuns (pentru edduard716):

Salut, volanul mai este disponibil, si daca da pretul este negociabil?

| edduard716 a răspuns:

Am eu Logitech g25, sunt din Bucuresti. Add edduard_love716, discutam acolo despre pret

| crs007 a răspuns:

Volan Logitech g25 la BENE International Oradea. Produsul este nou cu garantie 12 luni.
Pret: 610 RON

| crs007 a răspuns:

PS. se poate trimite si colet oriunde in tara

| kain123 a răspuns:

Salut daca mai esti interesat am eu un volan g27 de vanzare. detalii http://www.okazii.ro/......a119269285