| anonim_4396 a întrebat:

De unde descarc Direct3D?

7 răspunsuri:
| chitaramea a răspuns:

De pe net ai putea nu? Google de preferat

| AlinNxD a răspuns:

Cauta pe google directX9 daca ai xp sau directx11 daca ai windows 7

| MIrceaGeler23 a răspuns (pentru AlinNxD):

Da,dar eu am nevoie de direct3D

| AlinNxD a răspuns (pentru MIrceaGeler23):

Banuiesc ca ai o eroare la vreun joc. nu? direct3d face parte din directx

| MIrceaGeler23 a răspuns (pentru AlinNxD):

Ai dreptate! dar mi-am instalat directX de nici nu stiu cate ori, si tot imi da eroare daca doresc sa intru in jocuri big grin sper ca ma intelegi

| AlinNxD a răspuns (pentru MIrceaGeler23):

Ce versiune ai instalat? ce windows ai? si mai important, zici ca ai instalat direct x de n ori, l-ai instalat pana acum adica? sau acum de cand ai problema asta?

| MIrceaGeler23 a răspuns (pentru AlinNxD):

Am versiunea 9.0, am windows XP 32 bits SP3 si iti arat imaginea asta sa vezi, cam ce problema am (http://prntscr.com/1xbms4)