| Girly97 a întrebat:

De unde pot descarca Neighbours from Hell versiunea completa gratuita? Multumesc.

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Decat sa cauti sa descarci de undeva apoi nu functioneaza, probleme peste probleme, nu mai bine cauti sa vezi ce pret are si daca merita sa-l cumperi? Ia de aici pentru 23 de lei si nu-ti mai bate capul:
https://www.emag.ro/......DXBM4CMBM/

| Girly97 explică (pentru lpavel):

Daca as fi stiut de asta clar nu mai puneam intrebarea asta! Nu o pot sterge dar saptamana viitoare cand voi avea bani pe card il voi cumpara! Multumesc mult!

| lpavel a răspuns (pentru Girly97):

N-ai pentru ce, mi-a facut placere! daca ar fi fost 8 martie ti l-as fi facut eu cadou ca apreciez mult gameritele dar nu ai norocul asta din pacate laughing

| Girly97 explică (pentru lpavel):

Stai linistit, nu sunt singura gamerita din tara oricum. Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si aprecieri. happy

| lpavel a răspuns (pentru Girly97):

Adica cum din tara? Nu esti romanca? daca muncesti in strainatate asta nu inseamna ca nu esti din tara...

| lpavel a răspuns (pentru lpavel):

Aaaaa scuze! m-am grabit cu cititul... laughing

| lpavel a răspuns (pentru Girly97):

Stiu ca nu esti singura din tara dar sunteti prea putine de aceea va apreciez mult si pentru ca si eu sunt gamer...

| Girly97 explică (pentru lpavel):

Ba da, sigur ca sunt romanca.

| lpavel a răspuns (pentru Girly97):

Dupa cum am zis: m-am grabit cu cititul si am inteles altceva... dupa acea am scris un alt raspuns dupa cum se vede! Si ma bucur ca esti, sa mai avem si noi romanii gamerite nu numai strainii... laughing