| Mihaita23 a întrebat:

De unde pot downloada metin2ro fara virusi ca am incercat de pe site si imi vine cu virusi.Am ales categoria asta pentru ca de pe categoria cu jocuri PC nu primesc nici un raspuns. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Mary12 a răspuns:

Gasestie jocul de downloandat pe www.metin2.ro numai ca sigur vei lua virusi :( ar fi mai bine daca ti-ai cumpara jocul cu banii sa dai comanda si sa il ai cu licenta si sigur nu vei lua virusi :-w sper ca te-am ajutat macar putin :( :|

| Marinica_Razvan_1998 a răspuns:

Poi eu il descarc de pe gameforce.ro si mi-am facut si cont (nu costa bani e free) sunt mult mai multe jocuri acolo dar o sa gasesti acolo si metin iti va da linkul de download si de acolo te descurci sper ca te-am ajutat happy funda?

| Mihaita23 explică (pentru Marinica_Razvan_1998):

OOO, intrebarea asta am postat-o acum un an de atuncea am jucat metin2ro si m-a si lsat...

| Marinica_Razvan_1998 a răspuns (pentru Mihaita23):

Ai putea sa-mi dai mie contul? ui adresa mea de mess :razvanfresh_10@yahoo.com big grin