| anaconda26 a întrebat:

De unde pot downloada Navicat Lite? Dau funda Sa nu fie alt Navicat sa fie Navicat Lite.

Răspuns Câştigător
| fyrelord a răspuns:

Nu stiu prietene, dar e greu oricum

9 răspunsuri:
| anaconda26 explică (pentru fyrelord):

Ba este este navicat premium esentials

| fyrelord a răspuns (pentru anaconda26):

Pai dc vrei neaparat lite?

| anaconda26 explică (pentru fyrelord):

Pai nu stiu sa ma conectez la metin2 vreau sa ma fac gm si de aia nu stiu ajuta-ma tu ca downloadez navicat premium esentials si imi zici cum sa ma conectez ce trebuie sa scriu pe spatiile alea daca imi zici funda neaparat!

| fyrelord a răspuns (pentru anaconda26):

Poi in primul rand, nu te poti face GM daca nu ti-a dat owneru, si in al doilea rand, navicat premium este mai bun ca cel lite, nu stiu nu ma pricep la metin

| anaconda26 explică (pentru fyrelord):

Ba da poti sa iti faci gm singur cu navicat dar nu stiu tu

| fyrelord a răspuns (pentru anaconda26):

Si eu am auzit de chestia asta dar mi se pare ca trebuie sa bagi o gramada de coduri depinde pe ro sau pe privat, pe privat e mai simplu ca nu sunt atatea scuturi ca pe ro

| anaconda26 explică (pentru fyrelord):

Pai si ce trebuie sa fac?

| anaconda26 explică:

Pam