| xr3Belx a întrebat:

De unde pot gasi servere counter strike condition zero non steam online? dau funda (dar va rog nu un server sau doua mai multe)

Răspuns Câştigător
| AweSomee a răspuns:

Nu te poti juca Counter-Strike condition zero daca n-ai steam! sau tu te joci cumva Counter-Strike condition zero si n-ai steam? astept un raspuns. pentru ca sunt foarte curios. nu mi-ai lasat prea multe informatii

1 răspuns:
| xr3Belx explică:

Eu mi l-am instalat si cand vreau sa intru pe un server zice ca nu este loc liber pentru jucatori fara steam si sa intru pe www.rambase.ro