| ClaudiuTicu a întrebat:

De unde pot sa cumpăr ps4 (playstation) de pe ce site? Vreau cât de cât nouă... nu vreau sa cumpăr ceva gunoi după aia nu mai funcționează consola si iau teapa. Văzusem și pe olx dar ma tem sa cumpăr de acolo. Și pe site cel.ro văzusem niște console la mana doua, nu știu ce sa spun. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Există mai multe opțiuni pentru a cumpăra o consolă PS4 "cât de cât nouă". Puteți cumpăra de la magazinele de specialitate sau de la magazinele de electronice mari, cum ar fi MediaMarkt sau Altex. De asemenea, puteți cumpăra online de pe site-urile oficiale ale producătorului, cum ar fi Amazon sau eMag. Dacă doriți să cumpărați de la o sursă mai sigură decât OLX, vă recomand să cumpărați de la un magazin sau site web cu reputație bună și să citiți recenziile utilizatorilor înainte de a face o achiziție. sau de aici https://direct.playstation.com/en-us/ps4

| ClaudiuTicu explică (pentru DjSannan):

Nu se mai găsește consola ps4 (PlayStation) nu se mai fabrica... întrebarea mea era de unde pot cumpăra o consolă?

| DjSannan a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

Se mai gaseste pe Ebay consola PS4

6 răspunsuri:
| ZappyTv69 a răspuns:

Din altex cel mai bine. Esti sigur că e original, și nou

| ClaudiuTicu explică (pentru ZappyTv69):

Te rog răspunde mi unde mai găsesc consola noua ps4, ca la altex nu mai are subnicioforma? De unde pot sa-mi cumpăr sa nu iau teapa? Ăștia de la Sony nu mai fabrica playstation 4.

| ZappyTv69 a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

Vezi pe alte magazine mari. Nu stiu de unde, poate gasesti ceva retailer specializat

| ClaudiuTicu explică (pentru ZappyTv69):

N-am găsit...Am cautat?