| anonim_4396 a întrebat:

De unde sa descarc minecraft pentru windows 8

Răspuns Câştigător
| AndyMkd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qPJhjHYk180 Se pare ca m-am inselat :) Good luck;)

4 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Descarca minecraft sp si java si o sa iti mearga

| AndyMkd a răspuns (pentru winer98):

Pai minecraft fara java nu merge...dar eu incerc sa ii spun ca nu cred ca exista minecraft pentru windows 8.Stii de fiecare data cand cumperi un joc dintr-un magazin si pe spate ai caracteristici cu sitem de operare, la cati rami ii compatibil jocul, cat ocupa (chestii de genu) si nu cred ca este vreun joc compatibil cu W8

| winer98 a răspuns (pentru AndyMkd):

Toate jocurile merg si pe 8 in compatibility mode sau fara un search pe youtube sa te convingi

| AndyMkd a răspuns (pentru winer98):

Http://www.youtube.com/watch?v=qPJhjHYk180 Se pare ca m-am inselat :) Good luck;)

| AndyMkd a răspuns:

Inca nu este versiunea pentru windows 8...deoarece este cel mai nou windows nu sunt prea multe jocuri sau programe compatibile pentru window 8 happy