| ZuZuXD94 a întrebat:

Dece nu imi merge metin2 hammer imi zice(Sorry your system does not support 3d graphics, please check your hardware and system configeration the try again)Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Nup nup si nup nu ai memorie
iti trebuie mai mult spatiu pe scurt fa loc in pc sau reinstaleazal

| Alincs3333 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sPVwCjQX4Bc&feature=youtu.be fa cum spune in video facut de mine merge 100% asa imi facea si mie fite... Funda?:D

| laurentiubig a răspuns:

N-are cum sati mearga ca placa video nu are sau nu suporta graficile 3d.Ce ai putea sa faci este sa iti inlocuiesti calculatorul sau placa video

| ZuZuXD94 explică:

Stiu ca, calculatorul nu suporta 3d dar sa fac joku in 3d? Sa ii fac ceva sa nu fie in 3d? Sau sa-mi mearga cu o grafica de **** ceva?

| ZuZuXD94 explică:

Si cum fac ca, calculatoru sa suporte 3d ziceti-mi exact am placa video nVIDIA

| Catalin122222222 a răspuns:

Trebuie sa umbli la placa video...si selectezi acolo sa suporte 3d...