| LegendGood a întrebat:

De ce nu imi merge Metin2 pe windows xp? Imi zice: sorry your system does not support 3d graphics please check you hardware and system configeration then try again.

4 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Placa ta video nu suporta grafica 3d... daca nici metin2 nu-ti merge ma gandesc ca abia iti merge CS 1.6

| LegendGood explică (pentru CrappinMorth):

Si ce pot face?

| CrappinMorth a răspuns (pentru LegendGood):

Hmm pai daca ai placa asta veche video....ai si toate componentele la fel deci iti recomand sa iti FACI un calculator din piese... daca vrei cumpara unul dar tu risti daca nu e bun happy

| vladutzer211 a răspuns:

Ai placa video prea slaba