| anonim_4396 a întrebat:

Dece nu mai merge mt2 mage? Si cand il caut pe google nici saitul nu mai imi apare? so fi desfintat?/

7 răspunsuri:
| Favorite a răspuns:

De parca a mers vreodata ..mai mereu cand intrai era :Eroare la conectare..etc
thinking daca tot vrei sa joci un Mt2 iti sugerez darkness renaisance...e gol sv ala, dar e f misto happy Sau si mai bine...Lasate de mt tongue

| monstrul95 a răspuns (pentru Favorite):

Atentie toti jucatori de mt2mage site web www.metin2mage.com mt il va deskide pe 14 august acu are treaba de aia da eroare la sait site web indisponible:P

| Favorite a răspuns (pentru monstrul95):

@ Site-ul pus nu este bun
@ Metinul este un rahat de joc care tampeste mintea umana
@ Sunt o multime de jocuri mult mai captivante decat acest joc de nimic
@ Este o aberatie ca metinul mage va fi deschis pe 14 august si nu am cum sa te cred
@ Au inchis metinul aiurea pentru nu stiu ce renovari de mana a 2-a
@ In schimb, au grija sa nu lipseasca chatul si muzica de pe site-ul lor
@ CONCLUZIA FINALA : Niste nesimtiti carora nu le pasa de playeri

| Stefyyzxx a răspuns (pentru Favorite):

A mers.Si a fost cel mai misto privat extistent!

| RaulGonzzalles a răspuns:

Mai mult ca sigur daca nu iti mai da nici site-ul.

| footbalistu a răspuns:

Nu cred ca so fi desfiintat contul cred ca lucreaza astia gm sa il mai modifice.

| footbalistu a răspuns:

Nu cred ca so fi desfiintat siteul web cred ca lucreaza astia gm sa il mai modifice.