| Adrianmircea7 a întrebat:

Deci,am o intrebare: daca faci updateuri la windowsu crakat o sa fie "windows its not geniune"?

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

Cand instalezi windowusu piratat nu trebuie sal lasi sa-si faca update astfel o sa-ti mearga pc foarte greu si da apare windows its not geniune dar tu ii dai cancel.

1 răspuns:
| GGUESS a răspuns:

Eu stiu ce trebuie sa faci happy daca jos in dreapta iti scrie " windows is geniune " trebuie sa downloadez RemoveWat si sa lucrezi cu acea programa care ajuta sa repari wondowsu big grin