| ShAwDoRneYTheReal a întrebat:

La un Windows 10 EOM poti face updateri pe el? Adica sa faci updateuri la windows?

Răspuns Câştigător
| ionutene17 a răspuns:

Da, poti face updateuri la windows 10. Tot ce trebuie sa faci este sa intri acolo de unde inchizi pc ul/ laptopul si trebuie sa iti scrie now updates windows. Asta doar daca acel pc sau windows chiar are nevoie. Daca nu iti scrie nu ai cum ca nu iti cere. Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,ori setezi tu cand vrei ele -modificare ora de actualizare si scrii la ce ora vrei sa vina ori vin ele automat, dar de venit vin mereu, fi fara griji

| IonelP a răspuns:

DA