| alexxxxxxxxxxxxzzzzz a întrebat:

Deci am un telefon caruia i-am dat resetare din fabrica, ideea e ca atunci cand ii dau sa se aprinda se blocheaza si scrie : android is starting si apare ca aplicatiile se optimizeaza. faza e ca nu se optimizeaza nimic ramane asa.Am cautat si pe Youtube imi aparea sa tin apasat pe butonul de oprit si pe volum si imi deschide meniul telefonului, am dat pe wipe data reset si apoi reboot si cand a dat repornire mi-a aparut la fel..Stie careva ce sa-i fac?

1 răspuns:
| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Sa dus softu i-ai dat reset cu un cont de google activ de exemplu
Adica nu ai șters contul cand ai dat reset și acum nu vede acel cont ca si cand nu maibsti parola
Poti sa-l faci dat tu niciodata MA ROG DACA AI NOROC exista o operatiune complexa sa intri in reboot dar mai bine mergi la service sa il faca.