| Sandu_Costi_1990 a întrebat:

Deci, as vrea sa imi spuneti, daca merge PROTOTYPE 2, Call of Duty Black Ops. pe calculatorul care il am :

Windows XP
Procesor AMD Sempron LE-1150, MMX, 3Dnow, 2.0 ghz.
Memory: 2048 MB RAM.
DirectX 9.0c
Placa Video : NVIDIA Ge Force GT 8600, 1GB ram

7 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

Pai nu cred ca iti merge. e posibil sa-ti mearga dar mai greu deoaece ai doar 1 GB ram iti prvreo 3 casa iti mearga bine dar cred ca iti va merge cat...decat deoarece ai NVIDIA Gt 8600 de procesor nu stiu ce sa zic dar ai doar 2 Ghz? app felicitari pentru XP acum toti folosesc 7 sau 8 eu nu mise pare clasic xp tongue

| alin567 a răspuns:

Se taraie amandoua la low

| WizzaRd55 a răspuns:

Linistit

| LegalL a răspuns:

Iti merg dar o sa iti mearga foarte greu deoarece ai decat 1Gb ram dar placa video este unu buna pentru a vredea daca iti merg downloadeaza-le si probeazale

| EddyGeo a răspuns:

Placa video e tapana am si eu la fel iti trage mai greu dar cpu-ul no way sa mearga peste 10 fps-uristraight face

| ossssop a răspuns:

Omule...Intra pe link-ul asta:http://www.go4games.ro/......3469.Acolo vei gasi ceea ce ai nevoie, am cautat sa-ti dau in romana si am gasit.N-ai cum sa nu intelegi;). Bafta la joc. :D Asa sa cauti si la PROTOTYPE 2.Scrii pe google "PROTOTYPE 2 system requirements" si iti va aparea ceea ce ai nevoie :D.Bafta :P

| Sandu_Costi_1990 explică:

Ram am 2 gb. 1gb placa video, am gresit eu. deci? happy cu 2GB ram am o sansa de Medium?