| Claudiu_XDjx_1998 a întrebat:

Sal am un pc cu componentele urmatoare big grin-Processor-LE-1150, MMX, 3dNOW Memory 2048 MB RAM DirectX version-DirectX 9.0c Displayul -Nvidia Geforce 7300 SE / 7200 GS La sunet am driverul Realtek HD audio output deci ce drivere imi sugerati si vreau unele mai bune decat le am eu acum... vreau sa se auda mai bine, sa se vada mai bine si sa mearga mai bine big grin Cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Daca vrei sa se auda mai bine si sa se vada mai bine schimba monitorul si placa de sunet
Si ce procesor este ala le-1150 banuiesc ca este un haswell

| Claudiu_XDjx_1998 explică (pentru SouLIce):

Pana sa imi cumpar alt pc as dori niste drivere mai bune pentru pc meu decat alea care le-am primit cand am cumparat pc ce imi poti sugera
?