| AlexandruContFacutLaMisto a întrebat:

Deci aveam niste videoclipuri in pc si le-am sters acum 3-4 luni,ideea e ca am nevoie de videoclipurile alea acum, exista vreo aplicatie care sa imi recupereze alege videoclipuri?

3 răspunsuri:
| Capybaraîndepresie321 a răspuns:

Încearcă să gasești locul unde se pastrează fișierele șterse adică coșul de gunoi de pe pc tău

| AlexandruContFacutLaMisto explică (pentru Capybaraîndepresie321):

Pai am facut deja asta, eu m-am referit la tot ce e sters si din recycle bin.

| Capybaraîndepresie321 a răspuns (pentru AlexandruContFacutLaMisto):

Atunci din pacate nu cred că le mai poți recupera