| mafiot01 a întrebat:

Deci este un server http://www.shadowmt.info mi-am facut cont si nu primesc emailul de acctivare stiti cumva ceva despre el cand primesc mailu de activare sau ce ar trebui sa fac? va rog

2 răspunsuri:
| xfdffdgds a răspuns:

Poate are serverul lag. incearca sa-ti mai faci un cont dar cu alt e-mail.cand primesti mail-ul dai click pe link-ul de acolo unde scrie activare si iti activeaza contul

| mafiot01 explică:

Apropo ID-ul meu este florin.simplu. va rog ajutati-ma de 2 sau 3 ori am dat sa-mi fac cont.si mi-a spus sa astept 10 sec mailu si astept de azi dimineata