| Copîndean_Mihai_1998 a întrebat:

Deci Gta san andreas nu porneste nu imi arata nici o eroare iar sampul la fel nici macar nu se deschide, totul a inceput de cand mi s-a stricat pc-ul si mi-am reinstalat driverele... am incercat sa reinstalez jocul dar tot nimic, Ma poate ajuta cineva? PS:

Răspuns Câştigător
| KnyRPG a răspuns:

Moduri.ro/gta incearca de aici. La cei care au cd ul e probabil sa nu mai mearga din cauza ca nu se mai lucreaza la joc daca nici asa nu mai da mi o poza cu eroarea.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

1. Verifica daca ai instalat cele mai noi driverele corespunzatoare.
2. Verifica din Task Manager daca nu cumva este deschisa o instanta "fantoma" a jocului.