| alexuimitor a întrebat:

am o problema cu SAMP-ul cand dau connect nu imi apare nimic nici pagina cu SAMP-ul nici o eroare, am reistalat sampul am reinstalat gta San Andreas si nimic va rog ajutati-ma.
(Nu reinstalez windous) ofer FUNDA

3 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salut, adeseori pateam si eu problema asta... Sa incepem cu niste pasii simpli :D :
1.Verifica daca iti merge GTA Fara samp
2.Ia cea mai noua versiune de pe sa-mp.com
3.In caz ca folosesti Windows 7 Dai click dreapta pe samp, Properties/Compatibility/ Run this program in compatibily mod si selectezi Windows xp Sp2/3 ( Le incerci pe ambele) si bifezi disable visual themes.
4. Daca tot paguba asta iti da fa-i la fel la san andreas.
5. Vezi daca ai Microsoft C++ 2008
instalat.
6. Daca ai xp dai compatibily mode in windows 98/ME.
_________________
Daca nu ai rezolvat nimic
intra pe site-ul Romanesc de samp :
www.sa-mp.ro
si Creazati cont iar creaza un topic aici :
http://www.sa-mp.ro/forum/index.php? board=46.0
Dai pe New Topic
_______________
Ei trebuie sa stie ce au de facut.
Revin-o cu ce ai reusit sa faci, Funda? :D

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Nu iti apare nimic? Pai dai click dreapta pe iconita samp : Properties-> Compatibility->Bifeaza : Run this program in compatibility mode for si selecteaza de acolo : Windows 98/ Windows Me. Funda?

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Apropo : Server nou nout al meu : eXtreme Royal Stunt. La primii doi se dau admin lvl 5 si la urmatorii 2 se dau admin lvl 3! Vip lvl 8 free. IP : 79.117.249.10:7777. Intra si spune ca esti cel de pe TPU.