| Auras95 a întrebat:

Deci intru in m2bob, se conecteaza iar cand apare sa aleaga caracterul imi da eorarea asta sad You dont have the right Metin2-version for M2BOB or you play on a P-Server, metinul e updatat, e 100% acolo, nu mai stiu ce sa i fac help

7 răspunsuri:
| Feitan a răspuns:

Incearca sa il pornesti cu click dreapta->run as administrator[Opreste antivirusul] Daca nu merge inseamna ca Metinul respectiv are un hackshield foarte bun

| Auras95 explică (pentru Feitan):

Nu merge

| Feitan a răspuns (pentru Auras95):

Pe ce metin2 incerci sa intri cu bobul?

| Auras95 explică (pentru Feitan):

Ro

| Feitan a răspuns (pentru Auras95):

Trebuie sa il cumperi de obicei hackurile sunt pe siteul official metin2ro
(stiu ca e greu de crezut dar si eu au nev de bani sa intretina serverele)
P.S-Am fishbot functionabil daca vrwinking

| Auras95 explică (pentru Feitan):

Si nu iei ban? adica cum e cu fishbot-ul pana la urma ca am luat ban cred ca pe 20 de conturi cu fishu`...trebuie lasat cateva ore sa nu iei ban sau cum?

| Feitan a răspuns (pentru Auras95):

Pai bagi fishu pe un cont de 30 gol care nu e bun te duci prin ch2-ch3 [nu neaparat map 1 undeva cu apa si sti ca sunt pesti] il por.nesti si dupa nu mai intri cu contul bun. cand termini de facut treaba cu el iesi din iel inchizi modemu [sa se schimbe ipu] dupa intri cu amebele conturi si iti iei ce a prins fishuwinking