| stefaniastef123456789 a întrebat:

Deci mi-am instalat decurand sims 3... As vrea sa stiu cum pot sa instalez coafuri haine mobila incaltaminte accesorii etc in sims 3... Ma ajuta si pe mine cineva? Dau funda + like!winking

Răspuns Câştigător
| Love4Nutella a răspuns:

Intra pe The Sims Resource, Downloadeaza de acolo... da click pe ele si gata (asta daca e sims3pack). Daca e in format package intra in my documents, Electronic Arts/The Sims3/Mods(daca nu ai faci folder)/Packages(daca nu ai faci folder)

| stefaniastef123456789 explică (pentru Love4Nutella):

Si dupa ce fac...

| stefaniastef123456789 explică (pentru Love4Nutella):

Dupa ce fac?

| stefaniastef123456789 explică (pentru Love4Nutella):

Nu trebuie sa imi fac cont la the sims resource?

| Love4Nutella a răspuns (pentru stefaniastef123456789):

La sims resource te loghezi cum ma loghez eu (facebook).

| stefaniastef123456789 explică (pentru Love4Nutella):

Dar n-am...

8 răspunsuri:
| xrapalexx a răspuns:

Intra pe The Sims Resource, Downloadeaza de acolo... da click pe ele si gata (asta daca e sims3pack).

| koharukusumi a răspuns:

Buna, poti intra pe TheSimsResource.Trebuie sa iti faci un cont. Si partea cu descarcarea. Apesi doar,, download''. Si gata!
Succes! happy happy

| stefaniastef123456789 explică:

Multumesc tuturor... Dar raspunsul castigator este cel al lui Love4Nutella :*