| anonim_4396 a întrebat:

Deci pentru cei ce joaca cs cu surf mod.joc surf pe servere cu respawn.si as vrea sa imi fac o tasta sa sa imi dea automat respawn.da nu merge:l adica scriu un consola bind tasta respawn...da imi zice unknows command.stiu ca nu e de la svr ca si alti folosesc comanda.deci intrebarea e cum sa fac asta sa imi mearga?

1 răspuns:
| Obositu a răspuns:

Depinde care e comanda pe server daca e : "/respawn" atunci scrii : "bind z /respawn". Ar fii fost folositor daca ne ziceai care e comanda pentru respawn.