| Lon3wolf a întrebat:

Deci sunt un fan al minecraft-ului si joc pe serverul Fun.Minecraft-Romania.com dar cand intru imi zice "You are not white-listed on this server " ce trebuie sa fac sa mearga? ajutati-ma va rog dau funa!

Răspuns Câştigător
| k330sk3a a răspuns:

Inseamna ca serverul are whitelist(adica o lista cu jucatorii acceptati pe server). trebuie sa intri pe site-ul(forumul lor) si sa iti faci cont si sa scrii un topic cum ca vrei sa fii adaugat pe whitelist.Bafta!