| casher a întrebat:

Salut Totii pentru unu! (TPU) ma ajutati si pe mine cu minecraftu? eu o sa fac mai multe despre minecraft! intrebare : de ce in minecraft la multiplyer nu pot sa ma misc pe serverul : Minecraft-Romania adresa Server : fun.Minecraft-Romania.com si vreau sa ma ajutati n ca nu pot sa ma misc deloc in serverul asta! (eu n-am platit ) daca e din cauza ca n-am platit unde sa ma duc casa platesc? dau funda! deci?

3 răspunsuri:
| ValentinFlr a răspuns:

Scrie la chat : /register (parola ta) iar apoi de fiecare data cand intri pe server scrii /login (parola pusa de tine la /register) iar apoi te poti misca! funda?

| azazel21 a răspuns:

Pai mai intai ca sa iti faci cont uneori trebuie sa scrii de 2 ori /register register si dupa parola

| AnonimWho a răspuns:

Da scrie /Register ( parola ) ( parola ) de 2 ori parola ..si cum ti-sa mai scris de fiecare data cand intri pe servar scrii : /login ( parola ) o data parola cand te loghezi Bafta