| lcdpc a întrebat:

Dintre jocurile Metin2 si League of Legends, care vi se pare mai tare/bun sa merite jucat?

Răspuns Câştigător
| SlenderO a răspuns:

Claaaar ca Metin2, dar eu ti-as zice sa joci 12Sky2...are grafica mult mai buna, lv max. God12(lv 156), magii misto, cresti repede. Funda?

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Cum sa compari league of legends cu metin? metin e o porcarie de joc.Toti au ales metin deoarece nu stiu engleza...

| gabiforstory a răspuns:

Eu ti-as recomanda Metin2, merita jucat!

| Coca_Matei_Dragos_1985 a răspuns:

Metin 2... Hmm! Am jucat metin, private si oficiale vreo 4-5 ani, dar cand am descoperit LOL (League of Legends), am aruncat metin-ul la gunoi, LoL e un joc mult mai tare, si poti sa setezi in limba romana. La prima fereastra, dai click pe selectarea regiuni, de acolo poti seta si limba, jocu e super!

| Sandu_Catalin_1991 a răspuns:

League of Legend este in primul rand un joc de strategie, lucru in echipa, engleza si si cu o grafica mult superioara.
Voi care ziceti ca e mai tare?