| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

am o problema tot ma gandesc care sa joc dintre League of Legends sau Metin2, Lol n am jucat siincer niciodata nu am jucat dar am vazut pe Youtube videoclipuri cu el,nah mi se pare un joc tare dar nu stiu chiar tot despre el, siincer nu, dar metin2 am jucat ani buni,m-am plictisit de el la un momentan pentru ca orice metin am jucat am facut lvl maxim, si dupa nu prea ai ce face doar sa faci duele, mai mult..stiti si na dupa te plictisesti, dar totusi n am mai jucat metin2 de vreo 2 -3 ani si parca m as reapuca, dar tot ma gandesc si la lol. totusi pe lol n am vazut nimic interesant acum ori nu stiu eu. am mai vazut intrebari pe TPU gen Lol sau Metin2 si multi au raspuns metin2, acum vreau parerea voastra

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Metin 2 e cel mai cancer si de rahat joc. Mai bine e League Of Legends, macar acolo ai ce face iar daca devii suficient de bun la el poate castigi la competitii ce se organizeaza ocazional in tara. Cei care au raspuns metin2 nu au viata!

| deeeaqq a răspuns:

Lăsaţi metinul, copii.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Cum să te plictisești de metin nene? Apăi te duceai si tu la samance de lv mic si spuneau alea cv de genu : Iubi mă crești si pe mine? Si îți dădea inimioare. Metin n-am jucat doar ce am văzut si el la alții si lol-ul ia si încearcă ca nimeni nu s-a născut învățat. I-a si joaca acolo si daca nu iti place faci asta : Delete in mm nu stăm la discuții! laughing si gata nene. Aaaa încă un sfat cu lol-ul comunitatea e nasoala rau de tot. Ori dai din ăștia buni care te cara ori de petarde care habar n-au cate degete au dacă nu se mai uită si in jos. Acum decizia îți aparține.

| Ciochina_Alexandru_1994 a răspuns:

Eu iti recomand League of legends
Are mulți campioni de încercat și poate o să ajungi să iti placă unul în mod special iti spun din propria experienta