| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a întrebat:

Doresc sa utilizez GPS pe telefonul mobil Samsung Galaxy Mini! Imi puteti spune daca utilizeaza MB-aiti din pachetul de date, sau numai din baterie?

Răspuns Câştigător
| itmanager a răspuns:

Buna! Daca pornesti GPS-ul pentru a merge intr-o locatie (de ex. sa te indrume) cu ce-a mai mare siguranta s-ar putea sa iti "manance" pachetele de date din cartela dar in acelasi timp si bateria bine-nteles. Sper ca te-am ajutat, funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| greenwave666 a răspuns:

Salut! GPS - ul nu functioneaza fara net, fara "mb-aiti" tongue deci iti foloseste din ei! funda? big grin

| Mihai_Alexandru_Anca_1957 explică (pentru greenwave666):

Iar daca folosesc net prin wi-fi

| Andreibobo a răspuns:

Da se descarca si bateria si consuma si mb-aiti dar nu ia foarte mult