| only2k a întrebat:

Doreşte cineva să ajute la dezvoltarea unui grup de gaming din românia? Dacă da vă aşteptăm cu cel mai mare drag https://www.facebook.com/groups/1435735463365659/ avem nevoie de membri activi..Aici se vor discuta diferite probleme de pe diferite jocuri online/single player şi alte chestii interesante :d se poate vorbi orice. Dacă nu vă merge linkul căutaţi Gaming Romania [Creat astăzi.]

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Tot nu vrei sa intelegi....doamne...a spus ca orice joc este binevenit dar etichetele sunt pentru a fi gasit mai repede grupul.

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Am vrut sa ma bag dar când am vazut ce jocuri : CS, LOL am zis ca mi-ajunge cat le vad pe TPU nu vreau sa le mai vad si pe FB!
Esti nebun la cap, alea-s jocuri? laughing)))

| only2k explică (pentru lpavel):

Ai de capu meu. tu te uiti la etichete? happy intereseaza-te pentru ce sunt etichetele si dupa aia vorbeste x_X nu mai scoateti perle va rog eu..si daca citeai macar descriererea vedeai ca am spus ca ALL GAME atat single player cat si multi players. wow,cs,lol,mc, aion, mt, l2, silkroad, neverwinter, smite, etc. vrei sa iti enumar acum toata lista? + ca etichetele sunt pentru a gasi mai usor grupul happy iar alea conduc in mare partea tara :d deci learn please.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru only2k):

Vrei sa iti fac o imagine pentru grup? Gen thumbnail

| lpavel a răspuns (pentru only2k):

NU, numai enumara niciunul m-am convins si pe pagina si aici... Ce jocuri ai scris acum aici TOATE DAR TOATE sunt jocuri de rahat pentru copilasi!
Jocuri mai pentru adulti ar fi, iti spun numai cateva nu-ti dau o lista ca nu are rost, deci :
Battlefield 3-4
Call off Duty - toate incluzând si MW
Wolfenstein The New Order
Crysis 1, 2, 3
Dead Space 1, 2, 3
Sniper Ghost Warrior 1, 2!
Iata cateva exemple la ce ma asteptam eu de la pagina ta, dar departe de tine asa ceva... big grin

| only2k explică (pentru lpavel):

Si cand am spus tot? tu ce intelegi prin tot..eu am enumerat niste jocuri favorite..si eu ma joc Crossfire happy daca te intereseaza si ai auzit de asa ceva, daca tot esti fan al shooterelor happy

| only2k explică (pentru TechGuyTpu):

Da-mi add pe fb si un mesaj si vorbim. poate poti ajuta la administrarea si popularea grupului, deoarece vreau sa fie cat mai mare si cat mai populat, nu prea exista asa ceva in Romania.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru only2k):

Sure

| TechGuyTpu a răspuns (pentru only2k):

Ti-am facut poza de grup, maine ti-o dau.

| only2k explică (pentru TechGuyTpu):

Ok,astept. vom discuta mai multe pe facebook, o seara buna!

| TechGuyTpu a răspuns (pentru lpavel):

Tot nu vrei sa intelegi....doamne...a spus ca orice joc este binevenit dar etichetele sunt pentru a fi gasit mai repede grupul.

| TechGuyTpu a răspuns:

M-am bagat eu.Joc lol, mc etc.