| LucianMusic a întrebat:

E buna configuratia asta de calculator de gaming? http://de.pcpartpicker.com/user/LucianGaming/saved/2gpD4 D Daca nu puneti-mi voi niste configuratii facute de voi la maxim 1000euro.Cine ma ajuta dau funda.Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1006162/
E o configuratie ceva mai ok!

| LucianMusic explică (pentru Jipa95):

Iti multumesc de ajutor daca imi mai da cineva o configuratie nu stiu la cine sa dau funda ma mai gandesc daca nu mai imi da nimeni ti-o dau tie happy

| LucianMusic explică (pentru Jipa95):

Mi se pare carcasa prea scumpa 400lei si e simpla am gasit alta pe la 300lei http://www.pcgarage.ro/......t/1006759/

| Jipa95 a răspuns (pentru LucianMusic):

Am zis ca esti overclocker si ai nevoie de multe ventilatoare pe carcasa. Oricum si aia la 300 lei e ok!

| LucianMusic explică (pentru Jipa95):

Imi dai te rog facebooku tau vreau sa te mai intreb cv.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este foarte bun. Nu intelege de ce ai cerut memorie de 4Gb =2 bucati si nu iei una de 8 Gb intr-o singura bucata?

| anonimguy3 a răspuns:

Nu fa greseala sa iti iei varianta windforce la orice fel de placa video. Alea se strica cel mai usor. In rest e destul de ok.

| LucianMusic explică (pentru anonimguy3):

Apui ce placa video sa imi iau fami tu o configuratie de pe pcgarage sau asa sa vad.

| LucianMusic explică (pentru anonimguy3):

Fa-mi tu o configuratie daca asa