| danu77 a întrebat:

Este bun pentru gaming acest pc?:
http://www.altex.ro/......5-free-dos
Va rog raspunsuri sincere si despre procesor puteti sa imi zici, cum merge in jocuri daca stiti?

Răspuns Câştigător
| Gam3rYT a răspuns:

Da il poti lua este bun.
Nu este chiar un high-end dar da joci cel putin gta 5 la medium-high si multe alte jocuri cu grafica inalta.
Bafta la jucat. Funda?

| danu77 explică (pentru Gam3rYT):

Vreau sa wchimb si procesorul cu i5 si placa de baza

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. nu cred ca se merita este prea ieftin

| qSt1le a răspuns:

Este foarte bun pentru gaming merg toate jocurile dar nu cred ca merg pe high. Sper ca te-am ajutat.

| david08 a răspuns:

Eu as zice sa nu iti iei .....iti spun sa iti iei pe componente de exemplu o Placa Video:GTX 760, Procesor: i5-4690K,8 sau 6, o Sursa :Gembird CCC-PSU7X-12-B 600W, un Hard disk de 1000Gb, si blaca de baza : GIGABYTE GA-P85-D3... si gata un pc de gaming mai bun si mai ieftin decat acela

| danu77 explică (pentru david08):

Dar vreau sa schimb procesorul si placa de baza, procesorul sa fie i5

| david08 a răspuns:

MarianGaming...PC-u este destul de scump deci cea mai buna optiune este sa isi faca un pc din componente... care este si mai bun si chiar mai ieftin