| ovidasmihai a întrebat:

Eu am jucat majoritatea de FIFA care au aparut. Eu la tastatura folosesc W(alergare, sprint), A(lob,pasa lunga), S(pasa), D(sut,deposedare, fault) si pentru directie (sus,jos,stanga, dreapta). De ce nu pot seta si la FIFA 13? Cum imi recomandati sa pun? Doresc un raspuns foarte detaliat.

Răspuns Câştigător
| PORC3 a răspuns:

Pune frate normale. asdewqc si gata. lasale asa cum sunt. o sa te obisnuiesti in 2 3 zile

| ovidasmihai explică (pentru PORC3):

Dar cum schimb directia jucatorilor, adica sa o ia spre stanga sau dreapta, fata sau spate? Eu foloseam sagetile. Daca poti sa pui un print screan cum ti-ai pus tastele.

3 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Lasale asa cum sunt si obisnuestete.

| Ryuunosuke a răspuns:

Lasale asa