| mitrutttzzz a întrebat:

Eu am jucat metin2steel mai demult si acum vreau sa joc din nou dlam descarcat dar imi apare o eroare
ce s-a intamplat s-a inchis server-ul(am windous7).funda

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Nu au facut astia un client de tot kk iti apare eroarea,, Run eror time'' e de al ei trebuie sa faci nu sti uce chest ica sa mearga dar mie nu imi merge
Cand descarci clientul i ldezarhivezi si acolo ai un folder cu numele in caz de eroare intri in el si ai 2 fiziere une pentru 7 si unu pentru xp dai clic pe cel care corespunde si ti se deschide o fereastra si dai enter si dai u nrestart poate merge mie nu mi-a mers.