| SherryXoX a întrebat:

Hey, s.a inchis metin 2 fun? Cand il deschid imi apare server 1 si la Ch apare puncte..., si imi da eroare daca vreau sa.l deschid. Pls ziceti.mi ce s.a intamplat?

Răspuns Câştigător
| designerbugatti2012 a răspuns:

Pai eu joc metin2 fun pe server 1(am 95) si imi merge! ca sa rezolvi problema trebuie sa intri pe site si jos apr 3 sageti verzi. daca toate 3 sunt in sus inseamna ca trebuie sa iti mearga(si daca nu-ti mere trebuie sa-l descarci din nou), si daca ultima e in jos inseamna ca e blocat tot servaru sau doar cativa playeri si trebuie sa astepti se se faca inapoi in sus
funda...

| SherryXoX explică (pentru designerbugatti2012):

Cum te numesti in metin? Eu Tequila; D

4 răspunsuri:
| designerbugatti2012 a răspuns:

Depinde daca iti face asa mereu sau numa o data! zi mai jos si iti voi raspunde

| SherryXoX explică (pentru designerbugatti2012):

Numa acum cand am venit de la scoala o facut asa. Ieri o mers normal. Si ma intereseaza daca si la restul nu le merge, sau numa mie, si de ce? big grin

| designerbugatti2012 a răspuns:

VladGavras