| SerbanElyan a întrebat:

Eu am un Samsung (corby) GT C3510. Cand incerca sa descarc jocuri de pe "Mobile9" si sa le instalez, se intampla ceva ce ma enerveaza la culme. Dupa ce instalez jocul si intru in el, apare stema de la JAVA si apoi se stinge jocul si imi apare un mesaj "Java Error". Asta se intampla la majoritatea jocurilor... Ce pot face? De ce se intampla asa?

2 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Samsung GT C3510 nu este Corby, este GenoA, iar eroarea poate avea mai multe cauze:
ai luat pentru alt tip de telefon
nu ai destul loc in telefon
nu ai luat ambele fisiere (.jar si.jad)

| SerbanElyan explică (pentru AleGsZ):

Destul de bun raspuns... Deci am facut bine ca am ales genoa la selectare deviceului pe site, dar C-ul ala de la ce dq vine daca nu vine de la corby, ca sa mai glumim, asa... =]