| flavius19992 a întrebat:

Eu am viteza la internet 5.30 mbps iar cand iau ceva imi merge cu 0.5mbps...de ce? si cum pot rezolva asta?

4 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Si mie mi se intampla... poate din cauza unui trojan sau orice alt virus?

| CapitanulEvident a răspuns:

Viteza de download este de aproximativ 12 ori mai mica decat viteza de conectare.

| flavius19992 explică (pentru CapitanulEvident):

Da, dar eu am intrat pe speedtest si mi-a zis la download speed 5.30

| barca16 a răspuns:

Daca ai wireles de aceea iti merge greu.Eu am 78 mega net, iar daca descarc cu wireles descarca cu 2 dAR Daca descarc prin cablu descarca cu 11.
Deci daca ai wireles e logic ca merge greu dar daca nu ar trebui sa te duci la cei de la firma de net.