| anonim_4396 a întrebat:

Eu in casa am 2 calculatoare, ziceti-mi si mie un program ceva genu administrator si unu user, sa scriu un text ceva dupa pc-ul administrator si sa apara pe ecran la pc user! aveti idee?

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Keylogger.

| Andrei7520152 a răspuns:

Poti face lucruri mult mai interesante cu doua calculatoare. Poti juca foarte multe jocuri prin LAN de exemplu, daca deja sunt legate le o retea

| JohannesZu a răspuns (pentru Andrei7520152):

Da intr-adevar sunt legate in retea la un swich! Dar eu am intrebat de un program ceva genu ca la sala de calc!