| KingStone a întrebat:

Eu joc Metin 2 Fail e server in franceza cine poate sa imi dea niste iteme bune pe acest metin va primi funda si toate voturile bune. winking Deasemenea puteti sa imi dati iteme bune pe 4 yours metin2 sau pe metin2 ro si veti primi voturile si funda. winking Va rog comentarii decente adica fara injurii ( injuraturi) (^_^)

6 răspunsuri:
| Pho3nics a răspuns:

Http://www.fail-online.com/index.php Acesta este site-ul... si eu joc. Daca vreti sa dati de mine ma gastiti pe metin cu numele Pho3nics

| Ionut_Vlad_1995 a răspuns:

Am eu un caracter pe 4 yours de 157 cu iteme bune pe el daca e cv ma gasesti cu numele laughing zeus 07

| GeOoXXX a răspuns:

Bravo

| GeOoXXX a răspuns:

Sall s-a inchis servarul de pe fail?