| Markus2013 a întrebat:

Exista cineva care ar putea sa-mi dea un cont Premium de Minecraft?, imi place jocul dar nu am bani sa mi-l cumpar. Daca cineva are unul si vrea sa mi-l dea asi fi foarte recunoscator!

Răspuns Câştigător
| PisicaNirvanista a răspuns:

Salut! Nimeni n-o sa-ti dea un cont. Dar uite ce iti recomand: Sigur parintii tai iti mai dau din cand in cand niste bani sa faci nu stiu ce vrei tu. Cand ai bani, pasteaza putin din ei pentru tine 3-5 lei. Daca te trimite la magazin sa iei nu stiu ce si-ti ramane rest, pastreaza-l tu. In timp vei face destui bani pentru Minecraft. E mai putin de un milion parca. Faza e ca iti trebuie card ca sa transferi banii. Cred ca parintii te pot ajuta cu acest detaliu daca dai tu banii. Asa am facut eu.

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Sau daca chiar vrei minecraft dar nu ai bani poti descarca versiunea cracked
http://teamextrememc.com/

| HeRmeSs a răspuns:

=]]