| cry21999 a întrebat:

Exista servere private de micro volts? Daca da imi dati si mie va rog unul? Dau funda

9 răspunsuri:
| cozmin556 a răspuns:

H.A.V.E online!

| TaRyEe a răspuns (pentru cozmin556):

Imi spui te rog frumos cum se face cont sau imi faci tu marius_pustiu_11 mai bbn fami tu te rog

| JeSuisUnAnonimo a răspuns (pentru cozmin556):

Te rog imi faci sau imi zici si mie un cont id vice_vico_vic mersi anticipat

| Mazal a răspuns:

Cine vrea cont pe microvolts sa imi zica ca daca vreti va fac eu contactati-ma la id meu de mess:cristi.stoica2001

| XxXL33TXxX a răspuns:

Stiu eu 23 de camere private si iti dau cont de 32 adauga-ma pe mess ma cheama claudiul.smecherul@yahoo.com.Funda te rog!

| TaRyEe a răspuns:

Cum fac ma cont daca are cineva sau imi face te roggggggggg marius_pustiu_11

| Mihaiutzu_Mihai_1993 a răspuns:

Micro Vault