| TheTimeKiller a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa imi ruleze macar pe low saints row 3 pe : 2 gb ram, procesor Intel pentium D cpu 3.00 ghz, windows 7 ultimate 32 biti, placa video nVIDIA 1gb? Ce jocuri ar trebui sa-mi ruleze macar pe low?
Ps.Am intrat pe Can i run si imi spune ca nu ruleaza dar asa a fost si la dishonored si mi-a rulat la high.

2 răspunsuri:
| hkr a răspuns:

Ar trebuii sa ruleze.Incearca,altfel nu ai cum sa vezi.

| DEX2k15 a răspuns:

Da. am avut si eu saint row si am tot asa minimum-specs va merge, dar destul de prost
funda?