| NauToZo a întrebat:

Fac pregatire la engleza dar nu mai vreau si nu stiu cum sa spun tatalui. Puteti sa imi ziceti si mie cum sa ii spun ca nu mai vreau sa zic!

2 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Ba copile invata ca o sa ajungi vai mama ta sa nu ai ce manca si o sa muncesti la fabrica sau la gunoi sau la sofer, si o sa te plangi de oboseala, INVATA, o sa imi dai dreptate peste cativa ani..ai sa vezi!

| militarualexandra36 a răspuns:

Pai poti sa-i spui direct, sau sa ii spui ca nu iti lace. poti nascoci si o minciuna (ex. "doamna/omnul cu care fac engleza se comporta urat cu mine).