| Trefla91 a întrebat:

FIFA 14 NU MERGE. sacadeaza si nu stiu de ce o fi din cauza componentelor sau existata vreo solutie

am: Intel pentium 4 CPU 3. 29GHZ
4 DE RAM
VIDEO ATI Radeon HD 4650 512mb. ddr2 128biti

Răspuns Câştigător
| TheSoldier a răspuns:

Pune setarile video la low. Nu ai un pc tocmai bun pentru a rula fifa 14.

| Trefla91 explică (pentru TheSoldier):

Ce zici u ca nu e bun procesoru/placa video? ma gandesc sa le schimb. cel putin procesoru e din 2006 celelalte componente le.am mai schimbat sad

| TheSoldier a răspuns (pentru Trefla91):

Sincer, procesorul e praf. Incearca sa iti iei ceva mai bun, placa video mai tine-o un an sau 2. Inca mai merge.