| deutzik34 a întrebat:

Funda! Am un video si nu il pot viziona, deoarece trebuie sa descarc un program.Acolo pe video scrie fisier vdc. Ce program trebuie sa descarc? Va rog!

4 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Mai bine descarci ace mega codecs pack e cam vechi dar e cel mai bun dar versiunea full

| AndreiAndreiP a răspuns:

Daca descarci BS player merge orisice filmulet

| Lysergide a răspuns:

Incerca cu VLC sau Gnome player. Daca nu faci o conversie din VCD in avi sau mp4.

| ghendy a răspuns:

Download bs.player latest version, o sa isi actualizeze si descarce automat ultimele codeck-uri pentru video, si o sa-ti rezolve problema.