| JickRO a întrebat:

Funda! cine stie moduri de minecraft in afara de better than wolves mod si too many items! FUNDa MaRE!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MiNuTz a răspuns:

A

| mao076253 a răspuns:

Salut JICK dac vrei niste moduri iti spun sa iti descarci "buildcraft" si tinckr's constructc primul mod se refera la tehbologie printre care sunt panouri solare jack pack este un aparat care mineaza in locul tau si copaci de cauciuc sunt foarte multe chesti iar tinckr's construct adauga foarte multe minereuri si arme noi chiar si in nether, cu placere

| puki77 a răspuns:

Computer craft, redpower2, mo' creatures, timber, tall 'n' deep... daca vrei mai multe moduri uitate aici : www.youtube.com/ipodmail.