| VladutzVlad a întrebat:

Cine se pricepe mai bine la minecraft? Imi spuneti si mie niste moduri care sunt folositoare? am vazut la
cineva un mod care ii arata cata viata mai au zombie... Daca ma ajutati specificati ce face acel mod, cum se numeste, la ce ajuta. Si cand apare optifine 1.7.2? Daca imi puteti spune peste 5 moduri? big grin in afara de optifine, Rei`s map, too many items; Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Greco a răspuns:

Pai BetterSprint ajuta sa mergi mai repede, damage indicator e bun sa vezi cata viata mai au playerii, animalele etc.
little blocks se fac blocurile mai mici, si sunt multe pe site-ul asta:http://www.indungi.ro/forum/files/category/35-moduri/

| VladutzVlad explică (pentru Greco):

Imi poti spune si la ce folosesc cateva? iti dau funda big grin

| VladutzVlad explică:

Ma dar eu nu ma refer la cat demage dau. la cineva ii aparea o bara verde is sus dreapta si ii arata la zombie 20/20 viata adica full... eu vreau la fel cu bara de aia

| Greco a răspuns (pentru VladutzVlad):

Pai da asa arata 20/20 si scade cand dai in el